Usługi

Obrazek przedstawiający osobę korzystającą z laptopa Macbook Air marki Apple, przeglądającą strony internetowe. Laptop znajduje się na drewnianym stoliku, tuż obok kubka z kawą. Osoba ma na sobie czarną koszulkę.

USŁUGI

INFORMATYCZNE

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu usług internetowych takich jak tworzenie stron oraz sklepów internetowych i systemów BIP, a także dostosowywanie stron internetowych do osób niepełnosprawnych. Zajmujemy się także podpisem elektronicznym, obsługą informatyczną firm i przedsiębiorstw oraz serwisowaniem sprzętu komputerowego.

Obsługa informatyczna

Outsourcing IT to usługi obsługi informatycznej oferowane przez nasza firmę w formie umowy o współpracy lub na zasadzie pojedynczych zleceń. Świadczymy usługi dla firm handlowych, usługowych, biur, jednostek budżetowych, placówek oświatowych oraz przedsiębiorstw od 1995 roku. Od ponad 20 lat zajmujemy się kompleksową obsługą informatyczną firm w zakresie serwisu urządzeń komputerowych i biurowych (centrale telefoniczne, urządzenia fiskalne, monitoring zewnętrzny) oraz oprogramowania.
Czarny laptop na którym wyświetlana jest strona internetowa. Na prawo od laptopa znajduje się iPad oraz iPhone do którego podłączone są słuchawki Beats
Zakład Informatyki Stosowanej - logo