Usługi

Obrazek przedstawiający osobę korzystającą z laptopa Macbook Air marki Apple, przeglądającą strony internetowe. Laptop znajduje się na drewnianym stoliku, tuż obok kubka z kawą. Osoba ma na sobie czarną koszulkę.

USŁUGI

INFORMATYCZNE

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu usług internetowych takich jak tworzenie stron oraz sklepów internetowych i systemów BIP, a także dostosowywanie stron internetowych do osób niepełnosprawnych. Zajmujemy się także podpisem elektronicznym, obsługą informatyczną firm i przedsiębiorstw oraz serwisowaniem sprzętu komputerowego.

Serwis komputerowy

Świadczymy usługi serwisowe w szerokim zakresie dla komputerów jak i innych części sprzętu komputerowego. Instalujemy oraz konfigurujemy systemy operacyjne, naprawiamy oraz modernizujemy sprzęt komputerowy, a także czyścimy i konserwujemy podzespoły komputera. Zajmujemy się także archiwizacją i przenoszeniem danych z komputerów oraz odzyskiwaniem danych z uszkodzonych dysków i nośników. Zachęcamy także do skorzystania z usługi zabezpieczenia komputera przed wirusami i ich usuwania, a także z pomocy informatycznej w zakresie użytkowania komputera. Kompleksowy serwis dla twojego komputera w Bydgoszczy.
Akcesoria komputerowe
Zakład Informatyki Stosowanej - logo