Terminale płatnicze za 0 złotych, nawet przez 12 miesięcy, 0 złotych prowizji od transakcji, 0 złotych miesięcznie za terminal

Terminale płatnicze

Urządzenie idealnie dopasowane do realizowania płatności bezgotówkowych w twojej firmie. Może pełnić zarówno funkcję stacjonarnego terminala w biurze ale i mobilnego terminala, co pozwala sprzedawać w dowolnym miejscu i czasie. Terminale pozwalają zaakceptować każdą formę płatności jaką preferuje klient, od kart kredytowych i debetowych po płatności zbliżeniowe czy BLIK. Nasza firma prowadzi sprzedaż oraz obsługę terminali płatniczych i jesteśmy w tym zakresie partnerem firmy Elavon. Zachęcamy również do skorzystania z akcji Polska Bezgotówkowa i odebrania bezpłatnego terminala na okres 12 miesięcy.

Obrazek przedstawiający terminal płatniczy

Nasza oferta

Branża płatnicza jest w trakcie ekscytujących zmian technologicznych, które znacząco wpływają na sposób, w jaki konsumenci płacą za produkty i usługi. Elavon łączy zaangażowanie w innowacyjność ze zdecydowanym podejściem do bezpieczeństwa danych i stabilności finansowej, aby dostarczać rozwiązania płatnicze, które pomagają przyciągnąć i utrzymać klientów.

Jako partner firm Elavon świadczymy usługi związane z obsługą terminali płatniczych, jak również z wdrażaniem ich.

Terminal za 0zł!

Skorzystaj z programu "Polska Bezgotówkowa" i odbierz terminal za 0zł bez opłat za transakcje przez 12 miesięcy.

Posiadanie terminala płatniczego to m.in.:

  • Wygoda
  • Łatwość obsługi
  • Bezpieczeństwo transakcji
  • Możliwość płacenia kartą, zegarkiem, telefonem
  • Kreowanie wizerunku firmy
  • Przyspieszenie obsługi przy kasie
  • Zwiększenie zysków

Promocje

Promocja dla restauracji

Szczegóły oferty

Promocja dla notariuszy

Szczegóły oferty

Zakład Informatyki Stosowanej - logo