O firmie

Obrazek przedstawiający osobę korzystającą z laptopa Macbook Air marki Apple, przeglądającą strony internetowe. Laptop znajduje się na drewnianym stoliku, tuż obok kubka z kawą.

Czym się zajmujemy?

NASZA OFERTA

Zakład Informatyki Stosowanej oferuje profesjonalne usługi outsourcingu IT oraz doradztwo informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze metody pozyskiwania najlepszych zasobów, integracji najnowszych technologii i usprawniania procesów biznesowych pozwalają nam oferować wysokiej klasy usługi informatyczne.

Specjalizujemy się w tworzeniu pełnej infrastruktury informatycznej dla małej i średniej wielkości przedsiębiorstw (MSP) o różnym profilu działalności. Przedmiotem działalności firmy jest doradztwo w zakresie oprogramowania oraz dostarczanie i sprzedaż systemów informatycznych oraz sprzętu.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze informatycznej przedsiębiorstw i instytucji. Dostarczane przez nas rozwiązania umożliwiają poprawę funkcjonowania firmy poprzez poprawę efektywności pracy poszczególnych jej pracowników oraz umożliwiają osiągnięcie przewagi konkurencyjnej dzięki wdrażanym nowym technologiom informatycznym. Świadczymy zaawansowane usługi informatyczne dla klientów instytucjonalnych głównie z sektora mieszkaniowego (spółdzielnie mieszkaniowe, zarządcy nieruchomości, wspólnoty mieszkaniowe, towarzystwa budownictwa społecznego, przedsiębiorstwa gospodarki komunalnej i mieszkaniowej, wojskowe agencje mieszkaniowe i inni zarządcy nieruchomości) jak i z sektora edukacji, szkolnictwa a także usług i handlu.

Z uwagi na powiększający się rynek i zwiększające się zapotrzebowanie na kasy fiskalne wychodzimy z ofertą kas fiskalnych oraz usług z nimi związanymi. Firma ścisle współpracuje z firmą ZIS Pixel z siedzibą w Poznaniu, która powstała w 1989 r. i zasięgiem oddziaływania obejmuje zachodnią i centralną Polskę.

Bydgoski oraz poznański Zakład Informatyki Stosowanej jest przede wszystkim producentem oprogramowania specjalistycznego dla sektora mieszkaniowego. Programy dla sektora mieszkaniowego tworzone są z uwzględnieniem specyfiki sektora spółdzielczego i są uaktualniane w zależności od potrzeb lub zmian rynkowych.

Firma stworzyła zintegrowany system wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem ADA, obejmujący wiele połączonych modułów programowych dla potrzeb sektora mieszkaniowego.

Zakład Informatyki Stosowanej - logo