Strony Internetowe

Strony internetowe - tworzenie i projektowanie

We współczesnym świecie, sukces w prowadzeniu efektywnego biznesu w znacznej mierze zależy od jakości i oryginalności wizerunku, który stworzy firma. Wobec nieustającego wzrostu roli Internetu, głównym elementem budowy pozytywnego wizerunku stal się firmowy serwis WWW czyli strony internetowe. Witryna to inwestycja, która może zwrócić się wielokrotnie, ponieważ stwarza możliwość bezpośrednich interakcji z użytkownikiem. To efektywny sposób pozyskiwania i obsługi Klientów oraz utrzymywania z nimi relacji.

Strony internetowe tworzenie wykonanie - grafika

Strony Internetowe - wizytówka firmy

Współcześnie każda firma dbająca o swój wizerunek powinna posiadać nowoczesną witrynę internetową. Dlatego tez niezbędne staje się założenie firmowej strony WWW i zmiana jego wizualizacji każdego roku lub przynajmniej raz na dwa lata. Tworzymy reponsywne i oryginalne strony internetowe dla firm. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ciekawą i zróżnicowaną ofertę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych – od prostych wizytówek internetowych, poprzez średnio rozbudowane strony WWW, kończąc na zaawansowanych aplikacjach służących sprzedaży produktów w Internecie, czyli sklepach internetowych.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Korzystając z naszego doświadczenia, kreatywności, wypracowanych rozwiązań oraz dużego zapasu pomysłów, tworzymy w pełni funkcjonalne serwisy wyróżniające się ciekawą szatą graficzną, przejrzystym układem i intuicyjną nawigacją. Działamy w oparciu o najnowocześniejsze technologie pozwalające sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom. Chętnie podejmujemy wyzwania i konsekwentnie szukamy jak najkorzystniejszych rozwiązań.

Strony Internetowe - etapy tworzenia

Wywiad

Na pierwszym etapie dużo czasu poświęcamy na dokładne zapoznanie się z tematyką serwisu. Wspólnie z Klientem, ustalamy jaki sposób prezentacji jego oferty będzie najskuteczniejszy i najbardziej korzystny oraz jakie informacje powinny znaleźć się na stronie www. W zależności od funkcjonalności i przeznaczenia serwisu razem z Klientem dobieramy najlepszą technologię w jakiej ma zostać wykonana strona.

Jeżeli nie posiadają Państwo logo firmowego, proponujemy ciekawe rozwiązania dla graficznego zobrazowania nazwy Państwa firmy. Pomożemy także w doborze nazwy, odpowiedniego hostingu strony WWW oraz rejestracji domeny, czyli adresu internetowego, pod którym będzie widoczna strona internetowa w przeglądarce.

Projekt graficzny - tworzenie stron internetowych

Na tym etapie najważniejsze jest dopasowanie estetyki serwisu do wymagań Klienta oraz specyfiki danej branży. Przygotowanie łatwej w obsłudze nawigacji strony (menu), umieszczenie atrakcyjnych motywów graficznych oraz dobranie czytelnej, dobrze widocznej czcionki tekstu to kluczowe elementy naszych działań na etapie projektowym.

Na podstawie zebranych informacji, materiałów i zdjęć dostarczonych przez Klienta, wykonujemy projekt graficzny wraz z wizualizacją strony głównej serwisu. Następnie wraz z Klientem omawiamy projekt oraz nanosimy ewentualne korekty zaproponowane przez Klienta. Po zaakceptowaniu projektu strony głównej przystępujemy do zaprojektowania spójnego layoutu podstron serwisu oraz responsywnej strony aplikacji mobilnej.

Strony WWW Bydgoszcz - oprogramowanie

Na tym etapie zajmiemy się oprogramowaniem strony internetowej. Duży nacisk kładziemy na szybkie działanie serwisu, błyskawiczne ładowanie danych oraz optymalizację strony aby była dobrze pozycjonowana przez wyszukiwarkę Google. Na życzenie Klientów tworzymy zarówno proste, jak i bardzo zaawansowane formularze: od prostego formularza kontaktowego, poprzez formularze wycen i zamówień, a kończąc na rejestracji i logowaniu użytkowników w serwisie. W pełni funkcjonalny serwis internetowy przedstawiamy do ostatecznej akceptacji Klientowi.

Umieszczenie strony na serwerze - hosting

Głównym celem na tym etapie jest umieszczenie strony w Internecie pod wybranym wcześniej adresem internetowym. Oferujemy umieszczenie stron internetowych na naszym hostingu korzystającym z CyberFolks. Warto pamiętać aby hosting był szybki, bo wpływa to w dużej mierze na czas i szybkość załadowania strony.

Serwis WWW - aktualizacje

Do każdej wykonanej strony internetowej dołączamy prosty i łatwy w obsłudze panel administracyjny (CMS) w systemie Wordpress, umożliwiający aktualizację zawartości strony bez konieczności korzystania z pomocy profesjonalisty.

Panel administracyjny stworzony został z myślą o laikach komputerowych a do jego kompletnej obsługi wymagana jest jedynie wiedza z zakresu podstaw obsługi komputera. Administrator łatwo może zmieniać treści w serwisie, tworzyć galerię bez potrzeby korzystania z programu graficznego, szybko edytować aktualności, dokonywać zmian produktów czy innych treści umieszczonych na stronie internetowej.

Strony Internetowe - portfolio

SM Szubin

ZOBACZ STRONĘ

SMLW Tuchola

ZOBACZ STRONĘ

Zidan-Lab

ZOBACZ STRONĘ

SM DOM Toruń

ZOBACZ STRONĘ

Zakład Ciepłowniczy w Nowym Stawie

ZOBACZ STRONĘ

SM Nad Brdą

ZOBACZ STRONĘ

SM Jadwiżyn

ZOBACZ STRONĘ
arrow_back_ios
arrow_forward_ios

Wszystkie nasze realizacje dostępne są do wglądu w naszym portfolio.

Zakład Informatyki Stosowanej - logo