Usługi

Obrazek przedstawiający osobę korzystającą z laptopa Macbook Air marki Apple, przeglądającą strony internetowe. Laptop znajduje się na drewnianym stoliku, tuż obok kubka z kawą. Osoba ma na sobie czarną koszulkę.

USŁUGI

INFORMATYCZNE

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu usług internetowych takich jak tworzenie stron oraz sklepów internetowych i systemów BIP, a także dostosowywanie stron internetowych do osób niepełnosprawnych. Zajmujemy się także podpisem elektronicznym, obsługą informatyczną firm i przedsiębiorstw oraz serwisowaniem sprzętu komputerowego.

Fotografia

Wygląd i odbiór strony internetowej czy banerów reklamowych zależy przede wszystkim od użytych zdjęć. Pozwalają one przyciągnąć uwagę i zwiększają szansę na zainteresowanie odbiorcy swoją ofertą i treścią. Wykonujemy takie zdjęcia przy pomocy specjalistycznego sprzętu fotograficznego, który zapewni najlepszą możliwą jakość zdjęć oraz pozwala zastosować wszelkiego rodzaju efekty graficzne. Dodatkowo wykorzystujemy też drona do robienia zdjęć z wysokości, co mocno sprzyja jeśli chodzi o pole wyboru jak najlepszych zdjęć dla swoich potrzeb.
Aparat fotograficzny

Projektowanie logo

Bardzo ważnym elementem prowadzenia własnej działalności jest posiadanie logo. Pozwala ono jednoznacznie na rozpoznanie danej firmy i wzmacnia jej markę na rynku. Zajmujemy się tworzeniem unikalnych log, które zapisujemy potem w bardzo wysokiej jakości do najpopularniejszych formatów graficznych. Zwykle powstaje kilka projektów logo i klient ma pełną dowolność jeśli chodzi o wybór tego które mu najbardziej odpowiada.
Projektowanie logo
Zakład Informatyki Stosowanej - logo