Usługi

Obrazek przedstawiający osobę korzystającą z laptopa Macbook Air marki Apple, przeglądającą strony internetowe. Laptop znajduje się na drewnianym stoliku, tuż obok kubka z kawą. Osoba ma na sobie czarną koszulkę.

USŁUGI

INFORMATYCZNE

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu usług internetowych takich jak tworzenie stron oraz sklepów internetowych i systemów BIP, a także dostosowywanie stron internetowych do osób niepełnosprawnych. Zajmujemy się także podpisem elektronicznym, obsługą informatyczną firm i przedsiębiorstw oraz serwisowaniem sprzętu komputerowego.

Podpis elektroniczny

Nasza firma od 2008 roku jest Autoryzowanym Partnerem Asseco Data Systems S.A. (dawniej Unizeto Technologies S.A.), jak również jej Punktem Potwierdzania Tożsamości. Asseco Data Systems jest czołową firmą na polskim rynku usług certyfikacyjnych związanych z podpisem elektronicznym. Jako pierwsi w Polsce zaoferowali certyfikat kwalifikowany, który jest rozpoznawany jako zaufany w dokumentach PDF otwieranych w oprogramowaniu Adobe. Dzięki komunikatowi w górnej belce ekranu odbiorcy Twoich dokumentów na całym świecie będą mieli jasny komunikat, że mają do czynienia z wiarygodnym dokumentem opatrzonym bezpiecznym podpisem elektronicznym.

Obrazek przedstawiający zestaw do podpisu elektronicznego
Zakład Informatyki Stosowanej - logo