Program do obsługi nieruchomości - System ADA

Rejestrator Czasu Pracy

Rejestrator Czasu Pracy jest aplikacją internetową służącą rejestracji czasu pracy pracowników. System pozwala na zwiększenie dyscypliny w miejscu pracy, dzięki raportom, które dają pracodawcy pełną kontrolę nad obecnością pracowników w pracy. Kolejną funkcjonalnością jest rozgraniczenie pobytu w pracy, na czas spędzony w celach prywatnych oraz celach służbowych. Program pozwala generować raporty podzielone na działy, dni, oraz poszczególne osoby. W łatwy sposób można zauważyć którzy z pracowników wyrobili nadgodziny, a którzy notorycznie się spóźniają.

Obrazek przedstawiający ikonę modułu Rejestrator Czasu Pracy

Lista funkcji programu

Kontrola

Dając możliwość tworzenia profili użytkowników, można przeglądać czas pracy każdego pracownika z osobna, sprawdzając jego godziny wejść i wyjść z zakładu pracy, za każdym razem rozdzielone na wejścia/wyjścia prywatne lub w celach służbowych, pozwala to kontrolować realny czas pracy pracownika.

Ponadto wprowadzenie działów, pozwala porównywać które z nich spędzają w pracy najdłużej czasu. Pomaga to w prowadzeniu statystyk wewnętrznych w firmie.

Przejrzyste raporty

System RCP posiada możliwość generowania raportów w dowolny sposób, podziały na działy, pracowników, dany okres czasu, tygodniowe, miesięczne.

Każdy wygenerowany raport jest gotowy do drukowania, eksportu w PDF w przejrzysty dla użytkownika sposób. Pliki do drukowania przygotowywane są na podstawie wybranych filtrów i opcji sortowania wraz z opcją wybierania tylko konkretnych danych.

Integralność

W prosty sposób, wyeksportujesz dane z systemu do najpopularniejszych formatów plików m.in (XML, CSV, TXT). Dostajesz dzięki temu możliwość integracji naszego programu z innymi programami pozwalającymi na import danych w tych formatach, m.in. programami kadrowo-płacowymi.

Program w dodatku pozwala integrować się z różnymi rodzajami urządzeń do rejestracji czasu pracy, co pozwala na dowolny dobór urządzenia dopasowanego indywidualnie na potrzeby każdego klienta.

Zakład Informatyki Stosowanej - logo