Usługi Internetowe

Obrazek przedstawiający osobę korzystającą z laptopa Macbook Air marki Apple, przeglądającą strony internetowe. Laptop znajduje się na drewnianym stoliku, tuż obok kubka z kawą. Osoba ma na sobie czarną koszulkę.

USŁUGI

INTERNETOWE

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu usług internetowych takich jak tworzenie stron oraz sklepów internetowych i systemów BIP, a także dostosowywanie stron internetowych do osób niepełnosprawnych oraz prowadzenia kampanii AdWords.

Strony internetowe

We współczesnym świecie, sukces w prowadzeniu efektywnego biznesu w znacznej mierze zależy od jakości i oryginalności wizerunku, który stworzy firma. Wobec nieustającego wzrostu roli Internetu, głównym elementem budowy pozytywnego wizerunku stal się firmowy serwis WWW czyli strony internetowe. Witryna to inwestycja, która może zwrócić się wielokrotnie, ponieważ stwarza możliwość bezpośrednich interakcji z użytkownikiem. To efektywny sposób pozyskiwania i obsługi Klientów oraz utrzymywania z nimi relacji.
Czarny monitor firmy Apple do którego podłączony jest laptop MacBook. Na ekranie monitora włączona jest strona internetowa przedstawiająca artystyczne fotografie natury.
Zakład Informatyki Stosowanej - logo