Nowy obowiązek mikrofirm: JPK. Wybierz bezpłatny program Comarch ERP Optima - Zakład Informatyki Stosowanej

Mikroprzedsiębiorco! Już od stycznia nowego roku będziesz mieć obowiązek comiesięcznego generowania i wysyłania struktur JPK (Jednolitego Pliku Kontrolnego). Aby wywiązać się z nowego obowiązku, potrzebujesz systemu do obsługi firmy – dlatego przygotowaliśmy promocję, dzięki której możesz bezpłatnie pozyskać program umożliwiający fakturowanie i pełną obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego.
Promocja obowiązuje tylko do 15 grudnia 2017 roku – nie czekaj i skorzystaj z niej teraz! Wybierz Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej i zapewnij bezpieczeństwo Twojej firmie.
Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej instalujesz w tradycyjny sposób, a wszystkie dane gromadzisz na swoim lokalnym komputerze. Program, w regularnej sprzedaży wart 180 PLN, zawiera moduły Faktury i Kasa/Bank oraz dostęp do Comarch ASYSTA. Możesz go potem z łatwością rozbudować, dobierając do podstawowej wersji kolejne funkcjonalności.
Wersja Comarch ERP Optima START Mikrofirma, którą oferujemy w promocji, umożliwia Ci pełną obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.